UAH
В Києві пройшов Всеукраїнський конкурс
Premium Standard
Отзывов: 4
Парус Экспо Медиа
+38 (044) 484-68-91

В Києві пройшов Всеукраїнський конкурс "ЕтноПосуд-2018"

11.02.2017

В Києві вдруге , в рамках Міжнародної виставки посуду TableWare відбувся Всеукраїнський конкурс на визначення кращих зразків посуду з національними мотивами «ЕтноПосуд-2018». Гончарі, керамісти, майстрів декоративно-прикладного мистецтва та промислових підприємств з різних куточків України представили зразки традиційного, дизайнерського та промислового посуду з використанням української орнаментики та національної символіки. В експозиції конкурсу була представлена широка палітра молоченої, поливаної, чорнодимленої кераміки. Основні групи представлених виробів: поливаний мальований посуд (макітри, горщики, глечики, миски, дзбанки, тикви, куманці, барильця), розписані ангобами у техніці ріжкування або фляндрівки, «ритування» або «гравіювання» переважно рослинним та геометричним орнаментом . Також були представлені вироби з трипільським та петриківським розписом, а також глазурований посуд. Відвідувачі були в захваті від зустрічі з справжніми керамічними шедеврами, наділеними символікою води, сонця, вітру та рідної України від талановитих майстрів виробів домашнього вжитку.

За результатами оцінювання експертної комісії, переможцями стали.
Номінація традиційний виріб: 1 місце - Сергій та Світлана Погонець (Вінницька обл.)
Номінація дизайнерський виріб: 1 місце -  розділили Бобков Іван та  Сафонов Руслан м.Київ.
Номінація промисловий виріб: 1 місце - ТОВ « Глас Трейд).

Компанія «Парус Експо Медіа» - провідний оператор високоефективних виставкових та медіа проектів України, висловлює щиру подяку учасникам та інформаційним партнерам за сприяння в проведенні конкурсу!
Наступний конкурс відбудеться у лютому 2019 року!

Генеральний інформаційний спонсор: журнал «Ідеальний дім»
Офіційний медіа-партнер: журнал PROMaison

Новости

Описание

Парус Экспо Медиа, Украина ALL.BIZ: Украина - Компания. Контактная информация, реквизиты компании - адрес, телефоны, факс., В Києві пройшов Всеукраїнський конкурс "ЕтноПосуд-2018"